Saaennuste New York City

Nyt, 11:00 pm

+72° Fair
Nyt New York City lammin +72°, hento tuulenvire 8.5 mph, kaakkois. Fair. Ilmakehan paine normaali 1017 hPa. Kastepisteen lampotila +59°, suhteellinen kosteus 62.8%, Ultravioletti-indeksi 0 - vahintaan, suojaa ei vaadita

Monday, 15 August

02:00 am
+68° Partly cloudy
08:00 am
+70° Partly cloudy
02:00 pm
+79° Cloudy
08:00 pm
+73° Clear sky

Tuesday, 16 August

02:00 am
+66° Clear sky
08:00 am
+70° Partly cloudy
02:00 pm
+82° Partly cloudy
08:00 pm
+73° Cloudy

Wednesday, 17 August

02:00 am
+68° Partly cloudy
08:00 am
+68° Clear sky
02:00 pm
+82° Fair
08:00 pm
+77° Partly cloudy

Thursday, 18 August

02:00 am
+70° Clear sky
08:00 am
+70° Clear sky
02:00 pm
+86° Light rain showers
08:00 pm
+77° Fair

Friday, 19 August

02:00 am
+73° Clear sky
08:00 am
+73° Clear sky
02:00 pm
+88° Fair
08:00 pm
+77° Clear sky

Saturday, 20 August

02:00 am
+72° Cloudy
08:00 am
+73° Cloudy
02:00 pm
+84° Cloudy
08:00 pm
+77° Cloudy

Sunday, 21 August

02:00 am
+73° Heavy rain
08:00 am
+68° Light rain
02:00 pm
+75° Rain
08:00 pm
+72° Cloudy

Monday, 22 August

02:00 am
+72° Cloudy
08:00 am
+73° Light rain
02:00 pm
+81° Light rain
08:00 pm
+75° Rain showers

Tuesday, 23 August

02:00 am
+73° Cloudy
08:00 am
+73° Cloudy
02:00 pm
+82° Rain showers
08:00 pm
+75° Heavy rain showers

Wednesday, 24 August

02:00 am
+72° Clear sky