Hava Durumu The Valley

Şimdi, 11:00 pm

+81° Cloudy
Şimdi The Valley ılık +81°, rüzgar zayıf 9.4 mil/saat, güneybatı. Cloudy. Atmosfer basıncı normal aralıkta 1017 hPa. Çiy noktası sıcaklığı +75°, bağıl nem 83.5%, UV Endeksi 0 - minimum değer, güneş koruması gerekmez

Monday, 15 August

02:00 am
+81° Cloudy
08:00 am
+81° Partly cloudy
02:00 pm
+77° Heavy rain
08:00 pm
+81° Fair

Tuesday, 16 August

02:00 am
+81° Fair
08:00 am
+82° Partly cloudy
02:00 pm
+82° Fair
08:00 pm
+82° Fair

Wednesday, 17 August

02:00 am
+81° Fair
08:00 am
+81° Fair
02:00 pm
+82° Fair
08:00 pm
+82° Light rain showers

Thursday, 18 August

02:00 am
+81° Rain showers
08:00 am
+81° Rain showers
02:00 pm
+82° Fair
08:00 pm
+81° Light rain showers

Friday, 19 August

02:00 am
+82° Rain showers
08:00 am
+79° Heavy rain
02:00 pm
+82° Partly cloudy
08:00 pm
+82° Fair

Saturday, 20 August

02:00 am
+82° Partly cloudy
08:00 am
+81° Fair
02:00 pm
+81° Fair
08:00 pm
+82° Rain showers

Sunday, 21 August

02:00 am
+81° Clear sky
08:00 am
+81° Fair
02:00 pm
+82° Fair
08:00 pm
+82° Clear sky

Monday, 22 August

02:00 am
+82° Clear sky
08:00 am
+82° Clear sky
02:00 pm
+82° Fair
08:00 pm
+84° Clear sky

Tuesday, 23 August

02:00 am
+82° Fair
08:00 am
+82° Clear sky
02:00 pm
+82° Rain showers
08:00 pm
+81° Partly cloudy

Wednesday, 24 August

02:00 am
+81° Fair